Foster-n-Kristos01.png

Warszawa

01 – 02 Kwiecień   2020   zapisz się tutaj

04 – 05 Kwiecień   2020   zapisz się tutaj

Zapraszamy na spotkanie z Fosterem Perry i Kristosem Tsompanelisem.

Podczas warsztatu odbędzie się twoja osobista sesja, podczas której dokonasz transformacji, otworzysz serce na zmiany, pokonasz negatywne, sabotujące wzorce, uzyskasz wskazówki i odpowiedzi na nurtujące pytania. Podczas osobistej pracy korygowane są zakłócenia optymalnej ścieżki życia, ścieżki naszej duszy, w wyniku czego pojawia się klarowność i ogromna inspiracja w codziennych działaniach. Doświadczysz intensywnego procesu leczenia, uwalniającego blokady, oczyszczającego wzorce mentalne i emocjonalne, które ograniczają nasze działania. Uzyskasz klarowność, staniesz się gotów do głębokiej pracy nad rozwojem swojej duszy.

Rezultatem pracy jest odzyskanie autentyczności, poczucia kierunku, większa świadomość. Znacząco podnosi się umiejętność zarządzania własnym życiem. Będziesz mógł zaplanować je w pełni świadomie, rozpoznając wpływ swoich myśli i działań na siebie i na innych.

Znajdź swoją prawdziwą siłę, pozwól sobie poczuć, zobaczyć i usłyszeć więcej, znajdź swoje miejsce w świecie. W głębi każdego z nas istnieje wewnętrzny głos, dobrze go dostrzec, usłyszeć i za nim podążać.    

 

Foster-Szamanskie2k16r02.png

Jurata 11 -14 Czerwiec 2019

                                    

W tym roku odkrywamy głębię uzdrowienia, odnowy i starożytnego szamanizmu w kole medycyny w ceremonii ognia, w obecności żywiołu morza wśród piaszczystych plaż z morskimi oczyszczającymi kąpielami, pogłębionymi zabiegami SPA. Ponownie będziemy pracować w najbardziej ulubionym miejscu Fostera na świecie.

Magia i Szamanizm : rytuały Hekate, Dżiny, Uzdrowienie Healing, istoty 5 żywiołów które istniały przed wielkim wybuchem, cofniemy się do początków przed stworzeniem wszechświata i przepiszemy zmienimy to w co wierzymy, obejmiemy życie bez osądów bez dogmy, by poczuć wyzwolenie, pełnie, postawimy wyzwania naszym dotychczasowym przekonaniom, by powrócić do prawdy.
Przyjrzymy się nowej numerologii, nowym naukom, mocy i sile poza religiami, spotkamy się z cieniem, poznamy siebie jako istoty duchowe.
Starożytne równoważenie cienia i ścieżki światła, uwolnienie od zniekształceń przeszłości, by sięgnąć trzeciego oka i objąć to co zostało potępione i odrzucone duchowo przez wieki.
Nowa niezwykła wcześniej nie prowadzona przez Fostera dynamiczna praca, zaawansowane praktyki, podręcznik z zaawansowanymi mantrami, amuletami żywiołów, tworzeniem oleum, kontaktem z duchem poprzez magię i szamanizm. Olbrzymi krok w ewolucji duchowej, transformujący, stawiający wyzwania, gdzie spotykamy się ze sobą by móc się wyzwolić.

Szkolenie z zakresu szamańskiego uzdrawiania ma głęboki charakter i ogromną moc transformacji życia, obejmuje opowiadania, pieśni, rytuały. Jego program zawiera ćwiczenia świadomości, techniki szamańskich podróży, metod uzdrawiania, zawiera pełne spectrum szamańskiej pracy.

Na szamanizm składa się wiele różnych doświadczeń opartych na różnorodnych praktykach, indywidualnych inicjacjach i szkoleniach dotyczących podstaw transformacji zmysłów,  duchowych umiejętności najwyższego poziomu. Jest to program twórczy, głęboki i podnoszący silnie świadomość.  W programie uczestniczą ludzie o różnym życiowym doświadczeniu.

Praktyki szamańskie są otwarte dla wszystkich tych, którzy są gotowi zajrzeć głębiej w siebie i w swoją duszę.Szamański Program może zawierać różne praktyki:  rozwijanie umiejętności takich jak widzenie, praca w kole medycyny, praca z naturą drzew, odzyskiwanie duszy, podróże szamańskie, nauka szamańskich historii, starożytnych mitów o naszym pochodzeniu, by móc je przekazać dalej, poszukiwanie wizji na łonie natury, budowanie szałasów potu, detoks, leki ziołowe i esencje kwiatowe, uzdrawianie pieśniami (dźwięki, harmonika), matematyka a szamanizm (święta geometria, uzdrawianie kwantowe), uzdrawianie wibracjami (uzdrawianie komórek odpowiednimi częstotliwościami), komunikacja ze zwierzętami, widzenie i chodzenie w nocy, technika „umysłu ponad materią”, tattwy żywioły  ziemi, powietrza, wody i ognia, rozmowy w kręgu i rozwiązywanie konfliktów, techniki szamańskiego doradztwa, czytanie i rozumienie ciała.

Witamy nowych uczestników! Bądźcie błogosławieni podążając tą drogą!
Z Radością w moim Sercu i Miłością do Wiedzy, Piękna, Mądrości i Wdzięcznością dla Stwórcy,
Foster John Perry

koliber

 

     fosterO PROWADZĄCYCH                      

 

 

Foster Perry – uzdrowiciel, szaman, jasnowidzący.Założyciel i twórca Goldenhummingbird eklektycznej metody uzdrawiania i pracy ze sobą, umożliwiając odnalezienie powołania i misji duszy. Poprzez naturalny dar szamańskiego uzdrawiania i jasnowidzenia buduje pomost pomiędzy tym, co widzialne a tym, co niewidzialne. Foster Perry podróżuje po całym świecie badając, ucząc, wykładając i praktykując radość sztuki uzdrawiania od ponad 30 lat. Po ukończeniu studiów w Georgetown University, powrócił do Nowego Jorku, aby kontynuować studia w dziedzinie sztuki, projektowania oraz psychologii. Wtedy właśnie w jego życiu nastąpił gwałtowny zwrot – został porażony piorunem. Wydarzenie to skrystalizowało prawdziwe powołanie Fostera, spowodowało opuszczenie dotychczasowego życia, rodziny, przyjaciół i rozpoczęło życie pełne nauki, studiowania i praktyki duchowych tradycji  całego świata. Foster studiował rytuały, ceremonie i uzdrawianie z Szamanami w Stanach Zjednoczonych i Ameryce Południowej. Obecnie połączył swoją rozległą wiedzę i praktykę Rdzennych Amerykanów, Indian Południowej Ameryki, tradycji uzdrawiania i duchowych praktyk Azji i Europy w transformacyjną modalność Hummingbird Medicine. Hummingbird Medicine wspiera uczestników warsztatów w uzdrawianiu ich ran, uwalnianiu lęków, umożliwia ponowne doświadczanie miłości, życia i boskiej radości. Foster prowadzi ceremonie, warsztaty, jest autorem, muzykiem i artystą a jego Hummingbird Healing Technique zdobyły popularność i szacunek na całym świecie.

                                        
kristos

Kristos Tsompanelis – astrolog, numerolog, jeden z najlepszych jasnowidzących na świecie, znawca homeopatii i medycyny naturalnej. W doskonały sposób opanował sztukę diagnostyki psyche, a szczególnie cienia – złożonych wzorców i powiązań. Dla każdego, kto gotów jest spotkać się ze sobą jest znakomitym przewodnikiem i doradcą. Od lat podróżuje po całym świecie, prowadząc warsztaty i konsultacje indywidualne, inspirując ludzi na całym świecie.

 

Warunki Uczestnictwa

Gwarancją rezerwacji miejsc na warsztatach jest

  • wypełnienie formularza online
  • wpłata zadatku po wysłaniu zgłoszenia w wysokości 50% całkowitej ceny
  • wpłata całkowitej kwoty do 30 dni przed warsztatem