Foster-n-Kristos01.png

28 – 29 Marzec

30 – 31 Maj

02 – 03 Czerwiec      zapisz się

Konstancin Jeziorna

Zapraszamy na spotkanie z Fosterem Perry i Kristosem Tsompanelisem.
Podczas warsztatu odbędzie się twoja osobista sesja, podczas której dokonasz transformacji, otworzysz serce na zmiany, pokonasz negatywne, sabotujące wzorce, uzyskasz wskazówki i odpowiedzi na nurtujące pytania.
Podczas osobistej pracy korygowane są zakłócenia optymalnej ścieżki życia, ścieżki naszej duszy, w wyniku czego pojawia się klarowność i ogromna inspiracja w codziennych działaniach. Doświadczysz intensywnego procesu leczenia, uwalniającego blokady, oczyszczającego wzorce mentalne i emocjonalne, które ograniczają nasze działania.  Uzyskasz klarowność, staniesz się gotów do głębokiej pracy nad rozwojem swojej duszy. Rezultatem pracy jest odzyskanie autentyczności, poczucia kierunku, większa świadomość.
Znacząco podnosi się umiejętność zarządzania własnym życiem. Będziesz mógł zaplanować je w pełni świadomie, rozpoznając rezultaty i wpływ swoich myśli i działań na siebie i na innych.
Znajdź swoją prawdziwą siłę, pozwól sobie poczuć, zobaczyć i usłyszeć więcej, znajdź swoje miejsce w świecie. W głębi każdego z nas istnieje wewnętrzny głos, czas by go dostrzec, usłyszeć i za nim podążać.    

 

Foster2017.jpeg

 

 

images-1.jpeg

GLASTONBURY/ Wielka Brytania 2018

Maj 11-14: Warsztat Uzdrawiania z Fosterem w Świętym Centrum Glastonbury

Foster będzie uczył unikalnych technik uzdrawiania, pracując z każdą obecną osobą, wyjaśniając jak działa uzdrawiająca praca szamańska. Przekaże wiedzę o sigilach dających moc, wyższej magii, szamańskim kole medycyny, pracy z aniołami i osobistym uzdrawianiu, a wszystko to wśród słynnego świętego wiru Anglii. Zwiedzimy pełne historycznych tajemnic Glastonbury, a Foster przekaże nam głębokie wglądy na temat słynnego Avalon, Chrystusa, Króla Artura, Czerwonego i Białego Strumienia, Świata Wróżek, Vesica Pisces cudownego symbolu i Bogiń. Niezwykłe zjawisko astrologiczne i konwergencja linii mocy (ley lines) to właśnie składa się na Wir Glastonbury. Trzy pełne dni intensywnej nauki i pracy, z dodatkowym opcjonalnym dniem czwartym zwiedzania Glastonbury podczas którego, Foster oprowadzi nas po świętych miejscach objaśniając ich głębokie znaczenie.

 

images.jpeg

Avalon
Celtycki Raj lub kraina zmarłych (wyspa na mitycznym Oceanie Zachodnim), zwana inaczej Ziemią Kobiet, Wyspą Jabłek lub Wyspą Jabłoni. Trwa tam nieustanna wiosna, panuje nienaruszalny pokój, choroby nie mają dostępu do jej brzegów, a ziemia jest tak urodzajna, że szczęśliwcy, którzy dotarli do Avalonu, nie muszą troszczyć się o jej uprawianie, gdyż sama dostarcza wszystkich potrzebnych warzyw i owoców. Ci, którzy zasłużyli na pośmiertny żywot wieczny, przebywają tam, zażywając rozkoszy stołu i łoża.
Legenda mówi, że właścicielkami wyspy są piękne kobiety, czarodziejki, które oczekują na przybycie wielkich bohaterów. Dlatego Avalon często zwany jest także wyspą kobiet. Władczynią jest wieszczka, potrafiąca przepowiadać przyszłość, natomiast jej mąż jest strażnikiem, poruszającym się po morzu rydwanem, zaprzęgniętym w potwory morskie. Jednym z niewielu śmiertelników, którym udało się odnaleźć mityczną wyspę, jest według mitologii celtyckiej żeglarz Bran, któremu ukazała się wiedźma z gałązką jabłoni w ręku. Dała Branowi wskazówki, jak dostać się na wyspę.
Według legend, Król Artur został pochowany (lub nadal żyje) właśnie w Avalonie. Jest to ponoć również miejsce ukrycia Świętego Graala. Z tych powodów, od setek lat trwają poszukiwania Wyspy Jabłek. Utożsamiano ją między innymi z Gotlandią, Mont Saint-Michel i Glastonbury.

6473604.jpg
vesica piscis na Wzgórzu Glastonbury

Glastonbury
Niewielkie miasto w Wielkiej Brytanii, położone w angielskim hrabstwie Somerset, znajdujące się w suchej niecce regionu zwanego Somerset Levels u podnóża wzgórz Mendip.
Miasto jest znane ze swojego historycznego znaczenia, czego pozostałościami są Glastonbury Abbey (Opactwo Glastonbury) oraz Glastonbury Tor (Wzgórze Glastonbury). Miasteczko jest także znane z uwagi na Glastonbury Festiwal, który odbywa się w niedalekiej wiosce – Pilton.
Miasto jest szczególnie związane z mitami dotyczącymi wzgórza Glastonbury Tor, które majestatycznie wznosi się wśród płaskiego krajobrazu Somerset Levels. Mity dotyczą zarówno Józefa z Arymatei oraz Świętego Graala jak i Króla Artura i Rycerzy Okrągłego Stołu oraz, ostatnio, z liniami mocy energetycznych (ang. ley lines), które według jej zwolenników tworzą Glastonbury, Stonehenge i Avebury (trzy znane miejsca mocy).

Józef z Arymatei
Legenda o Józefie z Arymatei jest związana z ideą, że Glastonbury było miejscem narodzin chrześcijaństwa na Wyspach Brytyjskich oraz że pierwszy kościół, który miał być schronieniem dla Świętego Graala, został zbudowany właśnie w tym mieście. Legenda także mówi o tym, iż Józef odwiedził wcześniej Glastonbury z dzieciątkiem Jezus. Wiliam Blake napisał później książkę pt. „Jerusalem” o tej legendzie.
Według podań Józef przybył do Glastonbury łodzią przez zalane powodzią Somerset Levels. Przy wysiadaniu z łodzi uderzył swoim kosturem w ziemię, która nagle cudownie zakwitła jako Glastonbury Thorn (Cierń z Glastonbury), co miałoby wytłumaczeniem na istnienie rodzaju ciernistego krzewu rosnącego wyłącznie w okolicach Glastonbury.
Król Artur
W niektórych wersjach legendy o Królu Arturze domniemuje się, iż Glastonbury jest legendarną wyspą Avalon. Wczesne walijskie opowieści łączą Artura z glastonburskim wzgórzem w kontekście spotkania, które odbył tam z celtyckim królem, Melwasem, na temat porwania żony Artura, Ginewry. Jako pierwszy uznał Glastonbury za Avalon znany kronikarz, Godfryd z Monomuth w 1133 roku. W 1191 roku mnisi z Glastonbury ogłosili, że odnaleźli groby Króla Artura i Ginewry, co spowodowało przyjazd wielu ówczesnych historyków, między innymi Giraldusa Cambrensisa (Giralda z Walii). Domniemane szczątki zaginęły podczas okresu Reformacji w Angliii. Pewne wersje legendy twierdzą, iż Glastonbury było miejscem, do którego udał się Lancelot po śmierci Artura.
Miasto dziś
W dzisiejszych czasach Glastonbury jest centrum religijnym związanym nie tylko z chrześcijaństwem, ale także pogańskimi praktykami. Miasto od innych odróżnia duża ilość sklepów oferujących pogańskie lub też magiczne przedmioty. Ruiny opactwa są otwarte dla zwiedzających. Sam budynek został zniszczony podczas okresu Reformacji, natomiast resztki zostały w dużej części rozszabrowane jako materiał do budowy. Wejście na szczyt wzgórza Glastonbury Tor pozwala zobaczyć nie tylko ruiny starego kościoła, ale także pozwala na ogarnięcie wzrokiem dużej części hrabstwa Somerset.

6440755.jpg

 

 

Foster-Szamanskie2k16r02.png

Jurata 13 -17 Czerwiec 2018     zapisz się

las                                    

W tym roku odkrywamy głębię uzdrowienia, odnowy i starożytnego szamanizmu w kole medycyny w ceremonii ognia, w obecności żywiołu morza wśród piaszczystych plaż z morskimi oczyszczającymi kąpielami, pogłębionymi zabiegami SPA. Ponownie będziemy pracować w najbardziej ulubionym miejscu Fostera na świecie.  Szkolenie z zakresu szamańskiego uzdrawiania ma głęboki charakter i ogromną moc transformacji życia, obejmuje opowiadania, pieśni, rytuały. Jego program zawiera ćwiczenia świadomości, techniki szamańskich podróży, metod uzdrawiania, zawiera pełne spectrum szamańskiej pracy. Na szamanizm składa się wiele różnych doświadczeń opartych na różnorodnych praktykach, indywidualnych inicjacjach i szkoleniach dotyczących podstaw transformacji zmysłów,  duchowych umiejętności najwyższego poziomu. Jest to program twórczy, głęboki i podnoszący silnie świadomość.  W programie uczestniczą ludzie o różnym życiowym doświadczeniu.  Praktyki szamańskie są otwarte dla wszystkich tych, którzy są gotowi zajrzeć głębiej w siebie i w swoją duszę.

Szamański Program może zawierać różne praktyki:  rozwijanie umiejętności takich jak widzenie, praca w kole medycyny, praca z naturą drzew, odzyskiwanie duszy, podróże szamańskie, nauka szamańskich historii, starożytnych mitów o naszym pochodzeniu, by móc je przekazać dalej, poszukiwanie wizji na łonie natury, budowanie szałasów potu, detoks, leki ziołowe i esencje kwiatowe, uzdrawianie pieśniami (dźwięki, harmonika), matematyka a szamanizm (święta geometria, uzdrawianie kwantowe), uzdrawianie wibracjami (uzdrawianie komórek odpowiednimi częstotliwościami), komunikacja ze zwierzętami, widzenie i chodzenie w nocy, technika „umysłu ponad materią”, tattwy żywioły  ziemi, powietrza, wody i ognia, rozmowy w kręgu i rozwiązywanie konfliktów, techniki szamańskiego doradztwa, czytanie i rozumienie ciała.

Witamy nowych uczestników! Bądźcie błogosławieni podążając tą drogą!
Z Radością w moim Sercu i Miłością do Wiedzy, Piękna, Mądrości i Wdzięcznością dla Stwórcy,
Foster John Perry

koliber

 

     foster               O PROWADZĄCYCH                      

Foster Perry – uzdrowiciel, szaman, jasnowidzący. Założyciel i twórca Goldenhummingbird eklektycznej metody uzdrawiania i pracy ze sobą, umożliwiając odnalezienie powołania i misji duszy. Poprzez naturalny dar szamańskiego uzdrawiania i jasnowidzenia buduje pomost pomiędzy tym, co widoczne a tym, co niewidoczne dla oczu. Foster Perry podróżuje po całym świecie studiując, ucząc, wykładając i praktykując radość sztuki uzdrawiania od 30 lat. Po ukończeniu studiów w Georgetown University, powrócił do Nowego Jorku, aby kontynuować studia w dziedzinie sztuki, projektowania oraz psychologii.

Wtedy właśnie w jego życiu nastąpił gwałtowny zwrot – został porażony piorunem. Wydarzenie to skrystalizowało prawdziwe powołanie Fostera, spowodowało opuszczenie dotychczasowego życia, rodziny i przyjaciół a rozpoczęło życie pełne nauki, studiowania i praktyki duchowych tradycji na całym świecie. Foster studiował rytuały, ceremonie i uzdrawianie z Szamanami w Stanach Zjednoczonych i Ameryce Południowej. Obecnie połączył swoją rozległą wiedzę i praktykę Rdzennych Amerykanów, Indian Południowej Ameryki, tradycji uzdrawiania i duchowych praktyk Azji i Europy w transformacyjną modalność Hummingbird Medicine. Hummingbird Medicine wspiera uczestników w uzdrawianiu ich ran, uwalnianiu lęków, umożliwia ponowne doświadczanie miłości, życia i boskiej radości. Foster prowadzi ceremonie, warsztaty, jest autorem, muzykiem i artystą a jego Hummingbird Healing Technique zdobyły popularność i szacunek na całym świecie.

                                        
kristos
Kristos Tsompanelis – atrolog, numerolog, jeden znajlepszych jasnowidzących na świecie,  znawca  homeopatii i medycyny naturalnej.  W doskonały sposób opanował sztukę diagnostyki psyche, a szczególnie cienia. Dla każdego kto gotów jest spotkać się ze sobą jest znakomitym przewodnikiem i doradcą, Od lat podróżuje po całym świecie, prowadząc warsztaty i konsultacje indywidualne, inspirując ludzi  na całym świecie.
 WARUNKI UCZESTNICTWA
Gwarancją rezerwacji miejsca na Warsztatach jest:
  • wypełnienie formularza rejestracyjnego online
  • wpłata zadatku 14 dni po wysłaniu zgłoszenia w wysokości 50% całkowitej ceny
  • oraz wpłata całkowitej kwoty najpóźniej na miesiąc przed warsztatem