Nowy Warsztat

Kristos T. Perry

Konstancin Jeziorna

22 – 24 Października 2021

las

Foster Perry i Kristos Perry Warsztaty Uzdrawiania   

Konstancin Jeziorna

30 – 31 Października   2021                                        

Zapraszamy na spotkanie z Fosterem Perry i Kristosem T. Perry.

Podczas warsztatu odbędzie się twoja osobista sesja, podczas której dokonasz transformacji, otworzysz serce na zmiany, pokonasz negatywne, sabotujące wzorce, uzyskasz wskazówki i odpowiedzi na nurtujące pytania. Podczas osobistej pracy korygowane są zakłócenia w wyniku czego pojawia się klarowność i ogromna inspiracja w codziennych działaniach. Doświadczysz intensywnego procesu leczenia, uwalniającego blokady, oczyszczającego wzorce mentalne i emocjonalne, które ograniczają nasze działania. 

 

 

breno-machado-17850

Foster Perry Warsztat

Jastrzębia Góra

17 – 21 Listopada 2021

 

 

 

images-1

Glastonbury Lipiec 2022

 zapisz się sara@newdawn.pl
Podróż z Fosterem i Kristosem do Glastonbury w Anglii
Pełnia Księżyca i Kamienne Kręgi Stonehenge i Avebury oraz Zamek Tintangel

rytuały ochronne, odżywianie i uzdrawianie, częstotliwości dźwiękowe w uzdrawianiu ciała, nowe duchowe techniki, wewnętrzna alchemiaGlastonbury, Tor, Chalice Well, Dion Fortune, Avalon, Król Artur i Boginie. Jedno ze znanychświętych miejsc na ziemi, vortex.

Avalon

Celtycki Raj lub kraina zmarłych (wyspa na mitycznym Oceanie Zachodnim), zwana inaczej Ziemią Kobiet, Wyspą Jabłek lub Wyspą Jabłoni. Trwa tam nieustanna wiosna, panuje nienaruszalny pokój, choroby nie mają dostępu do jej brzegów, a ziemia jest tak urodzajna, że szczęśliwcy, którzy dotarli do Avalonu, nie muszą troszczyć się o jej uprawianie, gdyż sama dostarcza wszystkich potrzebnych warzyw i owoców. Ci, którzy zasłużyli na pośmiertny żywot wieczny, przebywają tam, zażywając rozkoszy stołu i łoża.

Legenda mówi, że właścicielkami wyspy są piękne kobiety, czarodziejki, które oczekują na przybycie wielkich bohaterów. Dlatego Avalon często zwany jest także wyspą kobiet. Władczynią jest wieszczka, potrafiąca przepowiadać przyszłość, natomiast jej mąż jest strażnikiem, poruszającym się po morzu rydwanem, zaprzęgniętym w potwory morskie. Jednym z niewielu śmiertelników, którym udało się odnaleźć mityczną wyspę, jest według mitologii celtyckiej żeglarz Bran, któremu ukazała się wiedźma z gałązką jabłoni w ręku. Dała Branowi wskazówki, jak dostać się na wyspę.

Według legend, Król Artur został pochowany (lub nadal żyje) właśnie w Avalonie. Jest to ponoć również miejsce ukrycia Świętego Graala. Z tych powodów, od setek lat trwają poszukiwaniaWyspy Jabłek. Utożsamiano ją między innymi z Gotlandią, Mont Saint-Michel i Glastonbury

images

Glastonbury

Niewielkie miasto w Wielkiej Brytanii, położone w angielskim hrabstwie Somerset, znajdujące się w suchej niecce regionu zwanego Somerset Levels u podnóża wzgórz Mendip.

Miasto jest znane ze swojego historycznego znaczenia, czego pozostałościami są Glastonbury Abbey (Opactwo Glastonbury) oraz Glastonbury Tor (Wzgórze Glastonbury). Miasteczko jest także znane z uwagi na Glastonbury Festiwal, który odbywa się w niedalekiej wiosce – Pilton.

Miasto jest szczególnie związane z mitami dotyczącymi wzgórza Glastonbury Tor, które majestatycznie wznosi się wśród płaskiego krajobrazu Somerset Levels. Mity dotyczą zarówno Józefa z Arymatei oraz Świętego Graala jak i Króla Artura i Rycerzy Okrągłego Stołu oraz, ostatnio, z liniami mocy energetycznych (ang. ley lines), które według jej zwolenników tworzą Glastonbury, Stonehenge i Avebury (trzy znane miejsca mocy).

Józef z Arymatei

Legenda o Józefie z Arymatei jest związana z ideą, że Glastonbury było miejscem narodzin chrześcijaństwa na Wyspach Brytyjskich oraz że pierwszy kościół, który miał być schronieniem dla Świętego Graala, został zbudowany właśnie w tym mieście. Legenda także mówi o tym, iż Józef odwiedził wcześniej Glastonbury z dzieciątkiem Jezus. Wiliam Blake napisał później książkę pt. „Jerusalem” o tej legendzie.

Według podań Józef przybył do Glastonbury łodzią przez zalane powodzią Somerset Levels. Przy wysiadaniu z łodzi uderzył swoim kosturem w ziemię, która nagle cudownie zakwitła jako Glastonbury Thorn (Cierń z Glastonbury), co miałoby wytłumaczeniem na istnienie rodzaju ciernistego krzewu rosnącego wyłącznie w okolicach Glastonbury.

Król Artur

W niektórych wersjach legendy o Królu Arturze domniemuje się, iż Glastonbury jest legendarną wyspą Avalon. Wczesne walijskie opowieści łączą Artura z glastonburskim wzgórzem w kontekście spotkania, które odbył tam z celtyckim królem, Melwasem, na temat porwania żony Artura, Ginewry. Jako pierwszy uznał Glastonbury za Avalon znany kronikarz, Godfryd z Monomuth w 1133 roku. W 1191 roku mnisi z Glastonbury ogłosili, że odnaleźli groby Króla Artura i Ginewry, co spowodowało przyjazd wielu ówczesnych historyków, między innymi Giraldusa Cambrensisa (Giralda z Walii). Domniemane szczątki zaginęły podczas okresu Reformacji w Angliii. Pewne wersje legendy twierdzą, iż Glastonbury było miejscem, do którego udał się Lancelot po śmierci Artura.

Miasto dziś

W dzisiejszych czasach Glastonbury jest centrum religijnym związanym nie tylko z chrześcijaństwem, ale także pogańskimi praktykami. Miasto od innych odróżnia duża ilość sklepów oferujących pogańskie lub też magiczne przedmioty. Ruiny opactwa są otwarte dla zwiedzających. Sam budynek został zniszczony podczas okresu Reformacji, natomiast resztki zostały w dużej części rozszabrowane jako materiał do budowy. Wejście na szczyt wzgórza Glastonbury Tor pozwala zobaczyć nie tylko ruiny starego kościoła, ale także pozwala na ogarnięcie wzrokiem dużej części hrabstwa Somerset

.6440755

GLASTONBURY, ENGLAND

 • JOURNEY with Foster and Kristos in Glastonbury, England with a Tour of
 • Stonehenge, Avebury Circle of Stones and Tintagel Castle for the Full Moon
 • May 7: Full Moon Tour of Stonehenge, Avebury Circle, Tintagel Castle with Foster and Kristos
 • May 8-10: Kristos and Foster’s 3 day Magical workshop with rituals for protection of self and
 • home, empowerments for Nutrition and Health, Sound Frequencies to heal the body.
 • A Magickal workshop with Kristos with all new material, new practices and deep spiritual teaching.
 • Inner Alchemy with everyone worked on for healing. We will explore Glastonbury and the Tor, the
 • Chalice Well, the legacy of Dion Fortune, and the impact of Magick, Avalon, Arthur and the Goddess
 • Temples that are Glastonbury. An incredible insightful tour to one of the great vortexes and sacred places of the World. You will feel energized, healed and transformed.

koliber

     fosterO PROWADZĄCYCH                      

 

Foster Perry – uzdrowiciel, szaman, jasnowidzący.Założyciel i twórca Goldenhummingbird eklektycznej metody uzdrawiania i pracy ze sobą, umożliwiając odnalezienie powołania i misji duszy. Poprzez naturalny dar szamańskiego uzdrawiania i jasnowidzenia buduje pomost pomiędzy tym, co widzialne a tym, co niewidzialne. Foster Perry podróżuje po całym świecie badając, ucząc, wykładając i praktykując radość sztuki uzdrawiania od ponad 30 lat. Po ukończeniu studiów w Georgetown University, powrócił do Nowego Jorku, aby kontynuować studia w dziedzinie sztuki, projektowania oraz psychologii. Wtedy właśnie w jego życiu nastąpił gwałtowny zwrot – został porażony piorunem. Wydarzenie to skrystalizowało prawdziwe powołanie Fostera, spowodowało opuszczenie dotychczasowego życia, rodziny, przyjaciół i rozpoczęło życie pełne nauki, studiowania i praktyki duchowych tradycji  całego świata. Foster studiował rytuały, ceremonie i uzdrawianie z Szamanami w Stanach Zjednoczonych i Ameryce Południowej. Obecnie połączył swoją rozległą wiedzę i praktykę Rdzennych Amerykanów, Indian Południowej Ameryki, tradycji uzdrawiania i duchowych praktyk Azji i Europy w transformacyjną modalność Hummingbird Medicine. Hummingbird Medicine wspiera uczestników warsztatów w uzdrawianiu ich ran, uwalnianiu lęków, umożliwia ponowne doświadczanie miłości, życia i boskiej radości. Foster prowadzi ceremonie, warsztaty, jest autorem, muzykiem i artystą a jego Hummingbird Healing Technique zdobyły popularność i szacunek na całym świecie.

                                        
kristos
 
 

Kristos T. Perry – astrolog, numerolog, jeden z najlepszych jasnowidzących na świecie, znawca homeopatii i medycyny naturalnej. W doskonały sposób opanował sztukę diagnostyki psyche, a szczególnie cienia – złożonych wzorców i powiązań. Dla każdego, kto gotów jest spotkać się ze sobą jest znakomitym przewodnikiem i doradcą. Od lat podróżuje po całym świecie, prowadząc warsztaty i konsultacje indywidualne, inspirując ludzi na całym świecie.

Warunki Uczestnictwa

Gwarancją rezerwacji miejsc na warsztatach jest

 • wysłanie maila –  zgłoszenia sara@newdawn.pl
 • wpłata zadatku po wysłaniu zgłoszenia w wysokości 50% całkowitej ceny
 • wpłata całkowitej kwoty do 30 dni przed warsztatem