Life Flow Healing

Life Flow States                                                                                               Life Flow Therapy    

Metody wykorzystywane przez Life Flow Healing pozwalają na prawdziwe odkrycie siebie i pełnego potencjału ukrytego w każdym z nas. Pomagają w pełni wyeliminować blokujące nas wzorce,  poprzez uzdrowienie ich źródła,  co w rezultacie prowadzi do rozpuszczenia spiętrzonej spirali problemów i komplikacji w naszym życiu.

Efektem uleczenia traum jest uwolnienie się od trzymających nas wzorców, a co za tym idzie, pojawienie się prawdziwej wolności i niezależności.  Znika to, co fałszywie budowało naszą rzeczywistość pełną napięć, bólu i lęku,  w zamian pojawia się neutralność, wyciszenie, prawda istnienia.

Life Flow Therapy przynosi szybkie i trwałe efekty w uwalnianiu się od osobistych problemów życiowych, negatywnych wzorców, fobii, lęków, uzależnień . Uwalnia od silnych, negatywnych reakcji na sytuacje dnia codziennego, nieadekwatnych do skali tego, co się wydarzyło lub pojawiło w naszych myślach.

Opracowane techniki, wykorzystują przełomowe odkrycia z dziedziny psychologii, biologii, badań nad rozwojem i funkcjonowaniem ludzkiego mózgu, świadomością i komórką macierzystą.

Life Flow States –  to stany świadomości podnoszącę jakość naszego życia. Są naszym naturalnym darem. Zakłócone przez traumy i uszkodzenia na poziomie genetycznym biologicznym i epigenetycznym, które blokują dostęp do ich odczuwania i przejawiania się w codziennym życiu.

Zablokowane Stany Świadomości  powodują naszą nadmierną pobudliwość, brak spokoju, nieumiejętność bycia w pełni obecnym w każdym momencie naszego życia. Mogą również powodować w konsekwencji szereg poważniejszych zaburzeń.

Odzyskanie Stanów wpływa znacząco na jakość codziennego funkcjonowania. W naturalny sposób stajemy się bardziej obecni tu i teraz , czujemy w pełni wdzięczność, miłość, radość, stajemy się wyciszeni i usatysfakcjonowani.

Dzięki Life Flow States pełniej wykorzystujemy nasz wewnętrzny potencjał, a każdy dzień odczuwamy z większą lekkością i przyjemnością.  Zmienia się nasza percepcja, zwiększa empatia i pobudza nasza kreatywność.

Life Flow States pozwala w szybki i trwały sposób odzyskać wiele pożytecznych Stanów Świadomości.

Zapraszam do udziału w kolejnej edycji Grupy Transformacji Sary Zięborak – opartej na metodzie Life Flow Healing, praktyce oddechu, dialogu z głosem, nlp, konstelacji rodzinnych, coachingu, psychologii, metodzie D.Hawkinsa, R. Lanza Biocentryzmu, B.Liptona i wielu innych.

Sesje Indywidualne zapisz się:  sara@newdawn.pl

Zapraszamy na indywidualne sesje coachingowe i terapeutyczne.

Spotkania są dedykowane wszystkim, którzy potrzebują wsparcia i pomocy,  podniesienia poziomu świadomości i osobistej ścieżki rozwoju. Jeśli poszukujesz rozwiązania dla swoich problemów, potrzebujesz  pomocy w przełamaniu własnych lęków, nie potrafisz uporać się ze sprawami zawodowymi lub prywatnymi – serdecznie zapraszamy.

Szczegóły spotkań omawiamy z każdym Klientem indywidualnie, dobierając metody pracy do celu spotkań.

Grupa Transformacji     XII Edycja   Start  Marzec 2020

Program skierowany jest do każdego, kto pragnie rozwoju osobistego, szuka kierunku, narzędzi do pracy ze sobą i podniesienia poziomu świadomości.
Dla osób pracujących z innymi ludźmi, coachów, terapeutów, trenerów, konsultantów, właścicieli firm, osób pracujących w zawodach związanych z leczeniem i uzdrawianiem.
Pozwala poszerzyć horyzonty świadomości, zrealizować cele, wizję, pomaga zostać człowiekiem, którym zawsze chciałeś być.
Dzięki pracy w grupie wykorzystasz pełniej swój wewnętrzny potencjał. Nasza szkoła jest nie tylko platformą przekazywania wiedzy oraz nowych technik, jest także wspólną podróżą grupy ludzi, która zdecydowała się na przyspieszony rozwój własny. W tak ważnym i specyficznym przedsięwzięciu nieoceniona jest możliwość odbycia tej drogi wspólnie z innymi osobami. Zmieni się twoja percepcja siebie i świata, zwiększy empatia, pobudzi kreatywność.
Efektem będzie życie pełniejsze w każdym jego aspekcie.

Program składa się z dwóch stopni, każdy z nich stanowi niezależny tryb.
I i II stopień składają się z 10 modułów i obozu letniego zakończonego egzaminem i certyfikatem.
Spotkania odbywają się raz w miesiącu. Obóz letni odbywa się w lipcu.
Szkołę można zakończyć po pierwszym roku otrzymując certyfikat lub kontynuować II Stopień.
Dla chętnych możliwa jest dalsza praca w kolejnym formacie (III stopień R&D).
Stopień I Praca nad Sobą
Stopień II Zaawansowanie i Kreatywność
Stopień III Badania i Rozwój

Moją wielką pasją jest rozwój i transformacja, czerpiąc z wieloletniego doświadczenia, wiem jak istotna jest podczas takiej pracy równowaga psychofizyczna i dbałość o nasze ciało i dobre samopoczucie. Dokładając wszelkich starań zbudowaliśmy program wykorzystujący optymalnie możliwości transformacyjne naszej psyche przy zachowaniu równowagi całego systemu.

W soboty po zakończeniu wytężonej pracy udajemy się wspólnie do nieopodal położonych tężni oraz spa & wellness na zdrowotny, równoważący relaksujący spacer oraz solankową kąpiel i saunę.

Plan zajęć I roku – Stopień I Praca nad Sobą

Wprowadzenie do teorii i praktyki Szkoły Transformacji.
Określenie celów i wizji każdego z uczestników, zbudowanie indywidualnego rocznego planu pracy.
Model i definicja świadomości jako całości obejmującej poziomy:  ciała, umysłu, duszy i ducha, personalny, transpersonalny.
Lektura Obowiązkowa : szerokie spectrum literatury fachowej w obrębie poruszanych zagadnień.
Koncepcja Rozwoju Świadomości Life Flow Healing, Roberta Lanzy – Biocentryzm, Mapa Świadomości Davida Hawkinsa,  Biologiczne podłoże świadomości Bruca Liptona, świadomość i jej transformacja w ujęciu różnych tradycji i szkół rozwoju.
Model powstawania i definicja wzorców, nawyków i urazów jako zjawiska rezydującego w strukturach biologicznych i systemie nerwowym.
Podtypy wzorców prowadzących do różnego rodzaju nawyków:
• Urazy psychiczne i emocjonalne
• Wzorce psychiczne i emocjonalne
• Depresja i stany obniżonego nastroju
• Chroniczne zmęczenie i stres
• Fizyczne dolegliwości o podłożu psychosomatycznym
• Lęki i fobie
• Niekorzystne, ograniczające nawyki

Nauka i stosowanie instrumentarium leczniczego, adresującego powyższe zagadnienia.
Praktyka i ćwiczenia, utrwalanie metody w procesie własnym.

Life Flow States
Model optymalnej i zdrowej świadomości – głębokich, naturalnych wyższych stanów świadomości – tak bardzo poszukiwanych przez wiele kultur i tradycji.
Praktyka – powrót do zdrowej świadomości i odzyskiwanie jej głębokich, naturalnych wyższych stanów świadomości.

Kontynuacja nauki i jej plan :
Stopień II Zaawansowanie i Kreatywność
Stopień II obejmuje 25 dni szkoleniowe i składa się z 10 modułów i obozu letniego zakończonego egzaminem i certyfikatem.
Całość programu skonstruowana jest tak, aby swój własny proces rozwoju uczynić zaawansowanym i znacznie podnieść poziom umiejętności pracy z klientami.
Stopień III Badania i Rozwój
Poziom III jest dostępny jedynie dla absolwentów poziomu I i II. Udział w grupie badawczej.

IMG_5686

O PROWADZĄCEJ 

Sara Zięborak – nauczyciel, trener, coach, terapeuta LFT, doradca rozwoju osobistego, master NLP, Praktyk Oddechu, Dialogu z Głosem, Konstelacji Rodzinnych i innych.

Współtwórczyni dynamicznie rozwijającej się nowatorskiej metody Life Flow Healing.
Od 19 lat inspiruje i wspiera ludzi w polepszaniu jakości swojego życia i wprowadzania pozytywnych zmian, odnajdywania swojej misji i drogi życiowej.
Od 10 lat prowadzi niezwykłą szkołę i grupy rozwojowe LFT, przeprowadzając kolejne grupy zapalonych i zmotywowanych studentów przez intensywny, wymagający i wspaniały program otwierający horyzonty edukacji duchowej i transformacji własnej, leczenia siebie, pracy z klientem, poszerzania świadomości , doświadczania głębszych stanów świadomości.
Jest założycielem i czynnym członkiem wyjątkowo inspirującej, płodnej i kreatywnej grupy badawczej zajmującej się personalnymi i transpersonalnymi aspektami psyche w wielu ujęciach i tradycjach.
Prowadzi indywidualną praktykę oraz pracuje z grupami, prowadząc treningi otwarte i superwizję.
Jest także wydawcą oraz fachowym tłumaczem literatury, oraz seminariów i warsztatów z zakresu coachingu, psychologii oraz szeroko rozumianego rozwoju ludzkiego potencjału.
Wszystkich chętnych, którzy zapraszam do kontaktu telefonicznego i mailowego sara@newdawn.pl
791 484 333
Osoby chętne, proszę o zgłoszenia mailem.

Niezwykle pozytywne reakcje, zainspirowani uczestnicy
poprzednich edycji!

„Zachwycające zajęcia, fascynujący temat!
Wiedza z pogranicza biologii komórkowej i fizyki kwantowej to to, czego szukałam dla siebie, jako coach.
Niezwykle poszerza to moją perspektywę patrzenia na człowieka
i jego doświadczenia życiowe. Dotknęłam wreszcie narzędzi, które diametralnie mogą zmienić ludzkie życie.”
Lilianna Kupaj
właściciel ogólnopolskiej Szkoły Coachingu Lilianna Kupaj, prezes zarządu i fundatorka Fundacji Świadomego Rozwoju Edukacji. akredytowany coach ICI, mentor, trener, wykładowca akademicki.

„Jestem podekscytowana odkrywaniem tej metody i tym, ze wszystkie koncepcje układają mi się w spójną całość, sprawdzam jej działanie i jestem przekonana, że będzie to dla mnie niezwykła przygoda w pracy nad sobą, a jednocześnie niezwykły projekt badawczy i narzędzie do pomagania innym.”
Katarzyna Murawska
Trener Psychologii Biznesu, Erickson Professional Coach (ICF)

„Techniki, które poznałam w czasie Szkoły Transformacji Sary Zięborak New Dawn podniosły jakość mojego życia. Dzięki nim zwiększyła się moja samoświadomość polepszyło samopoczucie. Częściej czuję się szczęśliwa. To dla mnie najszybsze i najskuteczniejsze narzędzia pozwalające znajdować i neutralizować to, co ogranicza realizowanie swojego pełnego potencjału. Polecam.”

Marta Waszczuk, coach, http://www.martawaszczuk.pl

„W podróży byłem ponad trzydzieści lat, szukając swego miejsca na świecie i także szukając dla siebie roli w nim. Od warsztatów u Ewy Foley, przez studia psychologiczne, Szkołę Transformacji Sary Zięborak New Dawn, po Rolf Institute, doświadczałem kontaktu z sobą i pracy z ludźmi.
Ta wewnętrzna transformacja sprawiła, że teraz moja praca, moja pasja daje mi energię, unosi, uskrzydla, jestem spełniony, jestem spokojny i często doświadczam radości. Dzięki spotkaniom z Fosterem Pery w Szkole Transformacji New Dawn nabrałem odwagi by wstąpić na swoją ścieżkę, tu wspiera mnie cały świat, a i cuda wydarzają się częściej. Teraz więcej jestem, mniej szukam!”
Mariusz Solpa Certyfikowany Rolfer® psycholog społeczny, trener grupowy

„Miałem niezwykłą okazję być przy tworzeniu się Szkoły Transformacji Sary Zięborak New Dawn i muszę przyznać, że było to bardzo ciekawe
i wciągające doświadczenie pozwalające odkryć siebie w nowy, inny sposób.
Ukończyłem ją i zdobyłem unikalne doświadczenia (stany) i umiejętności, które polecam wszystkim.
Metoda jest zaskakująco prosta jak i skuteczna – jeśli tylko wystarczy Ci odwagi i wytrwałości żeby ukończyć szkołę :)”

Michał Czarnocki, Trener rozwoju osobistego, Biznesmen, Absolwent Szkoły Life Flow Healing

add another page.