Life Flow Healing

Life Flow States                                                                                               Life Flow Therapy    

Metody wykorzystywane przez Life Flow Healing pozwalają na prawdziwe odkrycie siebie i pełnego potencjału ukrytego w każdym z nas. Pomagają w pełni wyeliminować blokujące nas wzorce,  poprzez uzdrowienie ich źródła,  co w rezultacie prowadzi do rozpuszczenia spiętrzonej spirali problemów i komplikacji w naszym życiu.

Efektem uleczenia traum jest uwolnienie się od trzymających nas wzorców, a co za tym idzie, pojawienie się prawdziwej wolności i niezależności.  Znika to, co fałszywie budowało naszą rzeczywistość pełną napięć, bólu i lęku,  w zamian pojawia się neutralność, wyciszenie, prawda istnienia.

Life Flow Therapy przynosi szybkie i trwałe efekty w uwalnianiu się od osobistych problemów życiowych, negatywnych wzorców, fobii, lęków, uzależnień . Uwalnia od silnych, negatywnych reakcji na sytuacje dnia codziennego, nieadekwatnych do skali tego, co się wydarzyło lub pojawiło w naszych myślach.

Opracowane techniki, wykorzystują przełomowe odkrycia z dziedziny psychologii, biologii, badań nad rozwojem i funkcjonowaniem ludzkiego mózgu, świadomością i komórką macierzystą.

Life Flow States –  to stany świadomości podnoszącę jakość naszego życia. Są naszym naturalnym darem. Zakłócone przez traumy i uszkodzenia na poziomie genetycznym biologicznym i epigenetycznym, które blokują dostęp do ich odczuwania i przejawiania się w codziennym życiu.

Zablokowane Stany Świadomości  powodują naszą nadmierną pobudliwość, brak spokoju, nieumiejętność bycia w pełni obecnym w każdym momencie naszego życia. Mogą również powodować w konsekwencji szereg poważniejszych zaburzeń.

Odzyskanie Stanów wpływa znacząco na jakość codziennego funkcjonowania. W naturalny sposób stajemy się bardziej obecni tu i teraz , czujemy w pełni wdzięczność, miłość, radość, stajemy się wyciszeni i usatysfakcjonowani.

Dzięki Life Flow States pełniej wykorzystujemy nasz wewnętrzny potencjał, a każdy dzień odczuwamy z większą lekkością i przyjemnością.  Zmienia się nasza percepcja, zwiększa empatia i pobudza nasza kreatywność.

Life Flow States pozwala w szybki i trwały sposób odzyskać wiele pożytecznych Stanów Świadomości.

Zapraszam do udziału w kolejnej edycji Grupy Transformacji Sary Zięborak – opartej na metodzie Life Flow Healing, praktyce oddechu, dialogu z głosem, nlp, konstelacji rodzinnych, coachingu, psychologii, metodzie D.Hawkinsa, R. Lanza Biocentryzmu, B.Liptona i wielu innych.

Sesje Indywidualne  zapisz się 

Zapraszamy na indywidualne sesje coachingowe i terapeutyczne.

Spotkania są dedykowane wszystkim, którzy potrzebują wsparcia i pomocy,  podniesienia poziomu świadomości i osobistej ścieżki rozwoju. Jeśli poszukujesz rozwiązania dla swoich problemów, potrzebujesz  pomocy w przełamaniu własnych lęków, nie potrafisz uporać się ze sprawami zawodowymi lub prywatnymi – serdecznie zapraszamy.

Szczegóły spotkań omawiamy z każdym Klientem indywidualnie, dobierając metody pracy do celu spotkań.

Grupy Transformacji     IX Edycja Początek 17 -18 Luty 2018

zapisz się na rozmowę wstępną

Program skierowany jest do każdego, kto pragnie rozwoju osobistego, szuka kierunku, narzędzi do pracy ze sobą i podniesienia poziomu świadomości.
Dla osób pracujących z innymi ludźmi, coachów, terapeutów, trenerów, konsultantów, właścicieli firm, osób pracujących w zawodach związanych z leczeniem i uzdrawianiem.
Pozwala poszerzyć horyzonty świadomości, zrealizować cele, wizję, pomaga zostać człowiekiem, którym zawsze chciałeś być.
Dzięki pracy w grupie wykorzystasz pełniej swój wewnętrzny potencjał. Nasza szkoła jest nie tylko platformą przekazywania wiedzy oraz nowych technik, jest także wspólną podróżą grupy ludzi, która zdecydowała się na przyspieszony rozwój własny. W tak ważnym i specyficznym przedsięwzięciu nieoceniona jest możliwość odbycia tej drogi wspólnie z innymi osobami. Zmieni się twoja percepcja siebie i świata, zwiększy empatia, pobudzi kreatywność.
Efektem będzie życie pełniejsze w każdym jego aspekcie.

Program składa się z dwóch stopni, każdy z nich stanowi niezależny tryb.
I i II stopień składają się z 10 modułów i obozu letniego zakończonego egzaminem i certyfikatem.
Spotkania odbywają się raz w miesiącu. Obóz letni odbywa się w lipcu.
Szkołę można zakończyć po pierwszym roku otrzymując certyfikat lub kontynuować II Stopień.
Dla chętnych możliwa jest dalsza praca w kolejnym formacie (III stopień R&D).
Stopień I Praca nad Sobą
Stopień II Zaawansowanie i Kreatywność
Stopień III Badania i Rozwój

Moją wielką pasją jest rozwój i transformacja, czerpiąc z wieloletniego doświadczenia, wiem jak istotna jest podczas takiej pracy równowaga psychofizyczna i dbałość o nasze ciało i dobre samopoczucie. Dokładając wszelkich starań zbudowaliśmy program wykorzystujący optymalnie możliwości transformacyjne naszej psyche przy zachowaniu równowagi całego systemu.

W soboty po zakończeniu wytężonej pracy udajemy się wspólnie do nieopodal położonych tężni oraz spa & wellness na zdrowotny, równoważący relaksujący spacer oraz solankową kąpiel i saunę.

 

Plan zajęć I roku – Stopień I Praca nad Sobą

Wprowadzenie do teorii i praktyki Szkoły Transformacji.
Określenie celów i wizji każdego z uczestników, zbudowanie indywidualnego rocznego planu pracy.
Model i definicja świadomości jako całości obejmującej poziomy:  ciała, umysłu, duszy i ducha, personalny, transpersonalny.
Lektura Obowiązkowa : szerokie spectrum literatury fachowej w obrębie poruszanych zagadnień.
Koncepcja Rozwoju Świadomości Life Flow Healing, Roberta Lanzy – Biocentryzm, Mapa Świadomości Davida Hawkinsa,  Biologiczne podłoże świadomości Bruca Liptona, świadomość i jej transformacja w ujęciu różnych tradycji i szkół rozwoju.
Model powstawania i definicja wzorców, nawyków i urazów jako zjawiska rezydującego w strukturach biologicznych i systemie nerwowym.
Podtypy wzorców prowadzących do różnego rodzaju nawyków:
• Urazy psychiczne i emocjonalne
• Wzorce psychiczne i emocjonalne
• Depresja i stany obniżonego nastroju
• Chroniczne zmęczenie i stres
• Fizyczne dolegliwości o podłożu psychosomatycznym
• Lęki i fobie
• Niekorzystne, ograniczające nawyki

Nauka i stosowanie instrumentarium leczniczego, adresującego powyższe zagadnienia.
Praktyka i ćwiczenia, utrwalanie metody w procesie własnym.

Life Flow States
Model optymalnej i zdrowej świadomości – głębokich, naturalnych wyższych stanów świadomości – tak bardzo poszukiwanych przez wiele kultur i tradycji.
Praktyka – powrót do zdrowej świadomości i odzyskiwanie jej głębokich, naturalnych wyższych stanów świadomości.

 

Kontynuacja nauki i jej plan :
Stopień II Zaawansowanie i Kreatywność
Stopień II obejmuje 25 dni szkoleniowe i składa się z 10 modułów i obozu letniego zakończonego egzaminem i certyfikatem.
Całość programu skonstruowana jest tak, aby swój własny proces rozwoju uczynić zaawansowanym i znacznie podnieść poziom umiejętności pracy z klientami.
Stopień III Badania i Rozwój
Poziom III jest dostępny jedynie dla absolwentów poziomu I i II. Udział w grupie badawczej.

 

IMG_5686

O PROWADZĄCEJ 

Sara Zięborak – nauczyciel, trener, coach, terapeuta LFT, doradca rozwoju osobistego, master NLP, Praktyk Oddechu, Dialogu z Głosem, Konstelacji Rodzinnych i innych.

Współtwórczyni dynamicznie rozwijającej się nowatorskiej metody Life Flow Healing.
Od 19 lat inspiruje i wspiera ludzi w polepszaniu jakości swojego życia i wprowadzania pozytywnych zmian, odnajdywania swojej misji i drogi życiowej.
Od 10 lat prowadzi niezwykłą szkołę i grupy rozwojowe LFT, przeprowadzając kolejne grupy zapalonych i zmotywowanych studentów przez intensywny, wymagający i wspaniały program otwierający horyzonty edukacji duchowej i transformacji własnej, leczenia siebie, pracy z klientem, poszerzania świadomości , doświadczania głębszych stanów świadomości.
Jest założycielem i czynnym członkiem wyjątkowo inspirującej, płodnej i kreatywnej grupy badawczej zajmującej się personalnymi i transpersonalnymi aspektami psyche w wielu ujęciach i tradycjach.
Prowadzi indywidualną praktykę oraz pracuje z grupami, prowadząc treningi otwarte i superwizję.
Jest także wydawcą oraz fachowym tłumaczem literatury, oraz seminariów i warsztatów z zakresu coachingu, psychologii oraz szeroko rozumianego rozwoju ludzkiego potencjału.
Wszystkich chętnych, którzy zapraszam do kontaktu telefonicznego i mailowego sara@newdawn.pl
791 484 333
Osoby chętne, proszę o zgłoszenia mailem.

Niezwykle pozytywne reakcje, zainspirowani uczestnicy
poprzednich edycji!

„Zachwycające zajęcia, fascynujący temat!
Wiedza z pogranicza biologii komórkowej i fizyki kwantowej to to, czego szukałam dla siebie, jako coach.
Niezwykle poszerza to moją perspektywę patrzenia na człowieka
i jego doświadczenia życiowe. Dotknęłam wreszcie narzędzi, które diametralnie mogą zmienić ludzkie życie.”
Lilianna Kupaj
właściciel ogólnopolskiej Szkoły Coachingu Lilianna Kupaj, prezes zarządu i fundatorka Fundacji Świadomego Rozwoju Edukacji. akredytowany coach ICI, mentor, trener, wykładowca akademicki.

„Jestem podekscytowana odkrywaniem tej metody i tym, ze wszystkie koncepcje układają mi się w spójną całość, sprawdzam jej działanie i jestem przekonana, że będzie to dla mnie niezwykła przygoda w pracy nad sobą, a jednocześnie niezwykły projekt badawczy i narzędzie do pomagania innym.”
Katarzyna Murawska
Trener Psychologii Biznesu, Erickson Professional Coach (ICF)

„Techniki, które poznałam w czasie Szkoły Transformacji Sary Zięborak New Dawn podniosły jakość mojego życia. Dzięki nim zwiększyła się moja samoświadomość polepszyło samopoczucie. Częściej czuję się szczęśliwa. To dla mnie najszybsze i najskuteczniejsze narzędzia pozwalające znajdować i neutralizować to, co ogranicza realizowanie swojego pełnego potencjału. Polecam.”

Marta Waszczuk, coach, http://www.martawaszczuk.pl

„W podróży byłem ponad trzydzieści lat, szukając swego miejsca na świecie i także szukając dla siebie roli w nim. Od warsztatów u Ewy Foley, przez studia psychologiczne, Szkołę Transformacji Sary Zięborak New Dawn, po Rolf Institute, doświadczałem kontaktu z sobą i pracy z ludźmi.
Ta wewnętrzna transformacja sprawiła, że teraz moja praca, moja pasja daje mi energię, unosi, uskrzydla, jestem spełniony, jestem spokojny i często doświadczam radości. Dzięki spotkaniom z Fosterem Pery w Szkole Transformacji New Dawn nabrałem odwagi by wstąpić na swoją ścieżkę, tu wspiera mnie cały świat, a i cuda wydarzają się częściej. Teraz więcej jestem, mniej szukam!”
Mariusz Solpa Certyfikowany Rolfer® psycholog społeczny, trener grupowy

„Miałem niezwykłą okazję być przy tworzeniu się Szkoły Transformacji Sary Zięborak New Dawn i muszę przyznać, że było to bardzo ciekawe
i wciągające doświadczenie pozwalające odkryć siebie w nowy, inny sposób.
Ukończyłem ją i zdobyłem unikalne doświadczenia (stany) i umiejętności, które polecam wszystkim.
Metoda jest zaskakująco prosta jak i skuteczna – jeśli tylko wystarczy Ci odwagi i wytrwałości żeby ukończyć szkołę :)”

Michał Czarnocki, Trener rozwoju osobistego, Biznesmen, Absolwent Szkoły Life Flow Healing

add another page.